Fani tej brytyjskiej formacji grającej na co dzień hardrocka mają powody do radości. Ich ulubiony zespół zawita do naszego kraju na początku przyszłego roku. I to na aż 4 koncerty!

Uriah Heep także ma powody do świętowania, ponieważ w przyszłym roku obchodzić będzie już 50 rocznicę działalności. To liczba, która bez wątpienia robi wrażenie. Podczas koncertów, które uświetnią obchody, odbędzie się także promocja dwudziestego piątego i jednocześnie najnowszego albumu formacji zatytułowanego „Living The Dream”. Jego premiera w naszym kraju odbyła się 14 września tego roku. Jeśli chodzi o lokalizację koncertów, to Brytyjczycy odwiedzą w naszym kraju Wrocław (19 lutego 2019 - A2), Kraków (20 lutego 2019 - Studio), Warszawę (21 lutego 2019 – Progresja) oraz Gdańsk (22 lutego 2019 – B90). Bilety są oferowane przez organizatorów w przedsprzedaży a ich koszt to 110 zł. W dniu koncertu ich cena wyniesie odpowiednio 130 zł. Uriah Heep zaprezentuje się podczas występów w składzie gitarzysty oraz lidera Micka Boxa i jego współpracowników grających wspólnie od 1986 roku, czyli wokalisty Breniego Shawa, klawiszowca i wokalisty Phila Lanzona, oraz perkusisty Russella Gilbrooka, który dołączył do obsady w 2007 roku. Nie zabraknie także gitarzysty basowego będącego najnowszym nabytkiem kapeli – Daveya Rimmera. W składzie jest bowiem od 2013 roku. Zapowiadają się naprawdę doskonałe koncerty dla wszystkich fanów brzmień Uriah Heep, których w naszym kraju nie brakuje.

Zapisz się na newsletter


Bądź na bieżąco!
Zapisz się na newsletter aby otrzymywać od nas najświeższe informacje z naszego serwis za pośrednictem wiadomości email. Od teraz możesz zawsze na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia muzyczne.