Dire Straits to legenda rocka – od wielu lat nie można ich jednak usłyszeć na żywo. W trasę rusza jednak świetny cover band, na którego występy również warto się wybrać!

 

Co prawda usłyszeć na koncercie oryginalny skład legendarnego zespołu Marka Knopflera byłoby prawdziwym przeżyciem, musimy się zadowolić muzyką Dire Straits Experience. Mimo wszystko grupa wywołuje same pozytywne opinie oraz emocje wśród fanów Dire Straits, grupy, która sprzedała aż 120 milionów płyt!

Dire Straits Experience nie jest próbą reaktywacji legendy rocka lat 80. i 90. Co prawda wraz z nimi gra m.in. saksofonista Chris White, który występował i w oryginalnym składzie, DSE jest po prostu cover bandem. Czy aby na pewno „po prostu”? Otóż formacja na żywo brzmi świetnie – jak za starych czasów.

Grają coraz więcej koncertów, a spragnieni fani chętnie biorą w nich udział. Wzbudzają zachwyt także wśród polskiej widowni, dlatego też koncerty DSE organizowane są w naszym kraju dość często. Zdecydowanie warto wybrać się na taki spektakl rockowy, gdyż to uczta dla uszu, ale też dla oczu. Emocje gwarantowane!

Kolejne koncerty już w planach – Dire Straits Experience wystąpią w lutym na trzech koncertach w Polsce – 24 lutego w Krakowie (Tauron Arena Kraków), dzień później w Warszawie (na Torwarze), a 27 lutego w Gdyni (Gdynia Arena). W sprzedaży jest także limitowana Edycja biletów Meet & Greet – poza koncertem umożliwia ona spotkanie z zespołem. Warto wybrać się w tę muzyczną podróż w czasie!

Fot. RyanMcGuire

Zapisz się na newsletter


Bądź na bieżąco!
Zapisz się na newsletter aby otrzymywać od nas najświeższe informacje z naszego serwis za pośrednictem wiadomości email. Od teraz możesz zawsze na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia muzyczne.