Plini znany wcześniej jako Halycon to muzyk, którego nie trzeba przedstawiać. Oprócz tworzenia muzyki na własny rachunek należy także do zespołu Intervals, gdzie odpowiada oczywiście za gitarowe brzmienia. On sam o sobie mówi, że lubi podróże, dobre jedzenie, grę na gitarze, komponowanie, nagrywanie oraz występy na żywo. I właśnie dwa takie występy wykona w naszym kraju. Pierwszy koncert jest planowany na 15 sierpnia 2018 i odbędzie się w krakowskim klubie Alchemia.


Drugi będzie dzień później 16 sierpnia 2018 tym razem w warszawskiej Hydrozagadce. Co ciekawe muzyk twardo stąpa po ziemi i nie zmieniają tego nawet zachwyty płynące z całego świata. Uważany za niezwykle utalentowanego gitarzystę nie stawia wszystkiego na jedną kartę, zdając sobie sprawę, że popularność jest niezwykle ulotna. Ukończył architekturę, aby w razie czego mieć alternatywę dla muzyki. Niezwykłą popularność przyniosła mu wydana w 2016 roku płyta pod tytułem „Handmade Cities”. Jednakże był znany już wcześniej z wydanych singli. Plini jest także niekwestionowaną gwiazdą YouTube oraz muzycznych serwisów streamingowych. Chwalą go największe znakomitości gitarowego świata. Tak, więc jeśli jeszcze go nie znacie, to koniecznie nadróbcie to niedopatrzenie. A jeśli poczujecie klimat Pliniego, to bilety na koncerty są jeszcze dostępne, choć należy się spieszyć, bo rozchodzą się szybko.
(MM / Fot. Pixabay/cc0)

Zapisz się na newsletter


Bądź na bieżąco!
Zapisz się na newsletter aby otrzymywać od nas najświeższe informacje z naszego serwis za pośrednictem wiadomości email. Od teraz możesz zawsze na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia muzyczne.