Początek maja to już tradycyjnie otwarcie sezonu plenerowych występów we Wrocławiu. Wcale nie trzeba wyjeżdżać z miasta, żeby się dobrze bawić! Długi majowy weekend jest idealny pod tego typu imprezy. Będzie się działo!

W tym roku 3-Majówka rozpocznie się 1 maja gitarowym rekordem Guinnessa, podczas którego zgromadzeni na rynku gitarzyści zagrają wspólnie słynny przebój Jimiego Hendrixa „Hey Joe”.

2 i 3 maja odbędzie się szereg koncertów. Rockmani będą grać we wrocławskiej Hali Stulecia i na terenie Pergoli. Przyjezdni mogą skorzystać z oferty festiwalowego pola namiotowego znajdującego się blisko miejsca koncertów lub z innej formy noclegów we Wrocławiu oferowanych przez liczne hotele czy hostele.

Podczas 3-Majówki usłyszymy takich wykonawców i zespoły jak: Selah Sue, Pidżama Porno, Artur Rojek, Kult, Happysad, Artur Rojek, Jelonek, Organek, Domowe Melodie, Acid Drinkers, Lao Che, Luxtorpeda, Krzysztof Zalewski, Brodka, Coma, Taco Hemingway, Kortez, Gooral, Skalpel, Hey, Dawid Podsiadło, Fisz Emade Tworzywo, Kamp!, Mela Koteluk.

Zapisz się na newsletter


Bądź na bieżąco!
Zapisz się na newsletter aby otrzymywać od nas najświeższe informacje z naszego serwis za pośrednictem wiadomości email. Od teraz możesz zawsze na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia muzyczne.