Ten wyjątkowy występ artystki jaką jest Grażyna Łobaszewska odbędzie się we wspaniałym akompaniamencie gitarowym i perkusyjnym. Oczywiście na koncercie nie zabraknie największych, niezapomnianych przebojów: Czas nas uczy pogody, Brzydcy, Gdybyś, Za szybą oraz wspaniałych, dojrzałych tekstów Justyny Holm, Jana Wołka, Andrzeja Poniedzielskiego, Piotra Bukartyka, które w odświeżonych aranżacjach na nowo odzyskują blask.

Publiczność zachwycają nie tylko wykonania piosenek napisanych specjalnie dla Grażyny przez najwybitniejszych polskich kompozytorów muzyki rozrywkowej, ale także jej własne interpretacje standardów jazzowych, gospel jak również niezwykle osobiste wersje kolęd i pastorałek z całego świata. Krytycy bez wahania porównują wokalistkę z Areth Franklin czy Billie Holiday.

Od 2008 r. regularnie towarzyszy Grażynie tczewska formacja AJAGORE w składzie:
Sławomir Kornas (bas, śpiew),
Maciej Kortas (gitary)
oraz Michał Szczeblewski (perkusja).

Owocem tej współpracy jest niezliczona ilość koncertów oraz najnowsze wydawnictwa poświęcone pamięci Czesława Niemena pod tytułem „Dziwny jest.” oraz "Sklejam się".

bilety na koncert Grażyny Łobaszewskiej:
przedsprzedaż – 45 zł
w dniu koncertu – 50 zł

kasa CK Agora (płatność tylko gotówką): Poniedziałek – wtorek oraz czwartek – piątek godz. 8.00-16.00; Środa godz. 8.00-17.00
tel. (71) 325-14-83 wewn. 103
online na ticketpro.pl: https://www.ticketpro.pl/muzyka/jazz/553250-grazyna-lobaszewska-ajagore.html

www:
http://www.ckagora.pl/grazyna-lobaszewska-koncert-jubileuszowy-z-okazji-40-lecia-pracy-artystycznej/
Grażyna Łobaszewska "Czas nas uczy pogody": https://www.youtube.com/watch?v=Nqbh2E6a300
FB: https://www.facebook.com/events/187439608470892/

Zapisz się na newsletter


Bądź na bieżąco!
Zapisz się na newsletter aby otrzymywać od nas najświeższe informacje z naszego serwis za pośrednictem wiadomości email. Od teraz możesz zawsze na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia muzyczne.