Bajora nie trzeba nikomu przedstawiać. Jego specyficzny, charyzmatyczny głos od lat przyciąga publiczność, a teksty piosenek, które śpiewa, napisali najwięksi poeci i pisarze polscy. Dla przypomnienia: zadebiutował w 1970 roku w eliminacjach do Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu jako… zaledwie 13-latek.
13 i 14 lutego odbędzie się promocja najnowszej płyty piosenkarza – „Moja miłość”, wydanej przez Sony Music Poland w październiku 2015 r. Znalazły się na niej najpiękniejsze piosenki o miłości, będące jednocześnie wielkimi szlagierami, takie jak: „Prześliczna wiolonczelistka”, „Odkryjemy miłość nieznaną”, „Ach życie kocham cię nad życie” czy „Nie ma jak u mamy”.
„Moja miłość” to już dziewiętnasta płyta Michała Bajora – piosenkarza i aktora, który na polskiej scenie muzycznej gra od 40 lat. W Polskim Radiu Wrocław usłyszymy 17 piosenek z najnowszego albumu artysty.

Zapisz się na newsletter


Bądź na bieżąco!
Zapisz się na newsletter aby otrzymywać od nas najświeższe informacje z naszego serwis za pośrednictem wiadomości email. Od teraz możesz zawsze na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia muzyczne.